Onze nieuwe Prinsen zijn bekend

Home | Nieuws | Onze nieuwe Prinsen zijn bekend

Zaterdagavond 13 januari heeft de On-Ganse de nieuwe Prins voor het seizoen 2024 onthuld. Prins Frank II neemt het stokje over van zijn voorganger en gaat dit seizoen voorop in het feest, samen met Page Karlijn en Adjudant Niek. De onthulling was een grote verrassing voor alle op deze avond aanwezige leden en gasten.

De in Arnhem geboren Oosterbeker komt uit een echte carnavalsfamilie en viert het feest al van kleins af aan bij de On-Ganse in Musis. Hij heeft in zijn carnavalscarrière diverse afdelingen van onze vereniging doorlopen en maakt inmiddels alweer jaren deel uit van gelegenheidskwintet ‘De Golden Boys’ (5 zingende kale mannen van boven de 50). Zijn motto luidt dan ook: ‘Wij gaan voor GOUD!’. Dat belooft een gouden seizoen!

Onze Jeugdprins is Dylan en hij wordt bijgestaan door Jeugdpage Julia. Beiden komen uit echte carnavalsfamilies en zijn al sinds hun geboorte besmet met het ‘carnavalsvirus’. Dylan en Julia zijn tijdens het Vorstendiner geïnstalleerd door Jeugdvorst Luuk.

Wij wensen ons kersverse Prinsentrio en ons nieuwe Jeugdduo een carnavalsseizoen met een gouden randje!

De kaartverkoop voor onze feestavonden is inmiddels in volle gang. Meer informatie hierover op www.onganse.nl/tickets

 

0
    0
    Overzicht Winkelmand
    Jouw mandje is leeg